Meeting - Incentive - Congress - Event Çözümleri ile Hizmetinizdeyiz. Daha fazla bilgi için tıklayınız...
Vizyonumuz

Vizyonumuz

Aymir Turizm Organizasyon olarak vizyonumuzu oluşturan en temel yapıtaşları; güven, saygınlık ve müşteri memnuniyetidir.

Turizm ve organizasyon sektörlerinde, küresel ölçekte rekabet gücüne sahip, , ülkesini en iyi şekilde temsil eden lider  firmalar arasında  olmak temel hedefimizdir.

Edindiğimiz bilgi, tecrübe, dinamizm, heyecan ve başarıyı müşterilerimize en iyi şeklide sunarak Türkiye’nin kongre ve fuar turizminin  gelişmesine katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

Yenilikçi, farklı ve etkili projeler geliştirerek M.I.C.E sektörüne profesyonelliğimizi katarak hizmet sunmak önceliğimizdir.

Rakiplerinin örnek aldığı ve her aşamada bir seyahat acentesinden daha fazlasını sunabilmek ilkesiyle çıktığımız bu yolda, evrensel, saygın değeri yüksek, sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini arttırabilmek amacıyla faaliyetler yürütmekteyiz.

Teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olma gayesiyle, hizmet verdiğimiz bireylere ve çözüm ortağı olduğumuz kuruluşlara hizmetin her aşamasında yanında olarak daima gelişime açık bir düşünceye sahip olmak ilkesiyle hareket etmekteyiz.

Çalışılması tercih edilen, sektöründe tanınan ve itibarlı bir turizm markası olmak en büyük hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek, çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak ana ilkelerimizdendir.

Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, ise bir başka temel ilkemizdir.

Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

Copyrights © AYMİR TURİZM 2021 | Tüm Hakları Saklıdır.