Meeting - Incentive - Congress - Event Çözümleri ile Hizmetinizdeyiz. Daha fazla bilgi için tıklayınız...
Misyonumuz

Misyonumuz

Bu temel ilkelerimiz doğrultusunda, sektörde her zaman yüksek bir ivme ile hareket eden, yeniliğe açık, hizmet kalitesinin devamlılığını arttırmaya entegre bir şekilde çalışmayı amaçlıyoruz.

İş çözümleri ile daima en iyiyi sağlayarak, çalışanlarımızla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı kendimize görev edindik.

Gerçekleştirdiğimiz projelerle ülke ekonomisine katkı sağlamak ve büyük ölçekte  istihdam yaratmak ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Temel değerlerimizden ödün vermeden, her yapılan işi mükemmel kalitede yapma bilinciyle tüketicilere sunmak ilk önceliğimizdir.

Ülke turizmine destek vermek, katkıda bulunmak ve bununla da yetinmeyip dünyada tanınır hâle gelmek için sektördeki payını artırarak ilerlemek gayesiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Taleplere, teknolojik imkânlar ve piyasa gücünü sonuna kadar kullanarak profesyonel çözümler bulmak ve önermek bilinciyle hizmet veriyoruz.

Yeniliğe açık, teknolojiyle bütünleşmiş bir şekilde çalışarak, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi süreklilik çerçevesinde en üst düzeyde tutabilmek gayesiyle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

M.I.C.E sektörüne yönelik gerçekleştirdiğimiz etkinlik ve organizasyonlarla birçok ilke imza atarak, kurum/kuruluş/firmalara öncü hizmetler sunmayı amaçlıyoruz.

Konusunda uzman kadrosu, deneyim, ekipman ve altyapısı ile tüm kurumsal etkinlik, seminer, açılış ve konser gibi iç ve dış alan tüm organizasyonlarda, en ince ayrıntıya kadar kaliteli hizmet için çaba sarf ediyoruz.

Copyrights © AYMİR TURİZM 2021 | Tüm Hakları Saklıdır.